Zing met ons mee

Waarom zingen en waarom bij zangvereniging EénvanZin

Veel mensen in Nederland zingen met veel plezier in een koor. Met elkaar muziek maken is een geweldige belevenis. Daarbij is koorzang leerzaam en ontspannend. Je komt in aanraking met bekende en nieuwe muziekstukken en leert deze, op een verrassende wijze, anders te waarderen. Er gaat, als het ware, een nieuwe ‘muzikale’ wereld voor je open.

Zingen is goed voor je geest het brengt je ontspanning. Tijdens de repetities ben je geconcentreerd bezig en is er geen moment dat je aan je dagelijkse beslommeringen denkt. Daarnaast is het een gezonde bezigheid voor je lijf en longen. Onder deskundige leiding leer je de ademhaling te regelen en je stem goed te gebruiken.

De sfeer binnen onze zangvereniging is open en spontaan. Snel zul je nieuwe kennissen en vrienden maken. Redenen genoeg om te gaan zingen. Kom eens kennismaken met EénvanZin! Je bent van harte welkom. 

Zing met ons mee;  meld je aan voor een afspraak of beter als koorlid bij onze secretaris mw Jolie Klaasen.

Afbeelding contactpersoon

Adres:
Vliehors 26
5691 ZZ SON EN BREUGEL

E-mail:  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Telefoon:  0499-475956

Mobiel:  06-13237004